Rekomendacje

Jeśli fotografie wykonane przez mnie sprawiły Wam radość, jeśli wywołały wzruszenie i uśmiech na Waszych twarzach, to proszę napiszcie o tym… W swoją pracę wkładam wiele serca, emocji i entuzjazmu – po prostu nie umiem inaczej. Jeśli jesteście zadowoleni z tego co robię, z efektów tej pracy, proszę podzielcie się swoimi spostrzeżeniami nie tylko ze mną... Wypełnij kilka poniższych pól, a Twoja wypowiedź zostanie zamieszczona na tej stronie i tym samym dołączycie do grona wyjątkowych Par. Tak – wyjątkowych Par. I nie jest to z mojej strony pochlebstwo na pokaz – jest to po prostu prawda. Miałam szczęście i ogromna przyjemność pracować z Wami i dla Was, i za to Wam serdecznie dziękuje…

Wasze wspomnienia ...

Anna i Oskar Kazibudzcy - Częstochowa

Te zdjęcia nie są ‘dobre’. Zupełnie nie to słowo przychodzi nam do głowy, kiedy oglądamy album ślubny. ‘Świetne’ to określenie, które zdecydowanie lepiej pasuje. Pani Dorota jest fotografem umiejącym, jak niewielu uchwycić w zdjęciach nastrój chwili, radość, podniecenie. Zatrzymać ten moment, kiedy wpatrzeni w siebie myślimy, że na świecie jesteśmy tylko we dwoje. Dodając do tego umiejętność rewelacyjnego wykorzystania naturalnego światła i otaczającej przyrody osiąga rezultat zachwycający. Powstają zdjęcia nietuzinkowe, jedyne w swoim rodzaju. Gorąco polecamy skorzystanie z usług fotograficznych Pani Doroty Nity! Jeśli na zdjęcia ślubne jest już za późno, zawsze znajdzie się jakaś inna okazja …”  Może tekst jest zbyt długi, ale te zdjęcia naprawdę nam się podobają ;-).

Kasia i Artur Górniakowie - Starcza

"Gdybyśmy jeszcze raz mieli powierzyć komuś uchwycenie tych cudownych chwil na pewno wybralibyśmy Panią Dorotę" Kasia i Artur Górniakowie
Otwieram album ze zdjęciami ślubnymi i wydaje mi się jakby czas się zatrzymał a Ja słyszę marsz weselny. Patrzę na zdjęcia z kościoła i słyszę słowa przysięgi, przewracam kartkę z albumu i widzę nasze spojrzenia, myśli, uczucia. To jest dzieło Pani Doroty. Nie wiem jak ona to zrobiła, wiem jednak, że podarowała nam cudowny prezent uchwyciła w kadrze cały aromat tego cudownego wydarzenia.

Grażyna i Leszek Godlewscy

Pani wrażliwość, spokój i ciepło pozwoliło nam zatrzymać w kadrze nastrój  tych niepowtarzalnych dla nas chwil. Dziękujemy Pani Doroto

Ewelina i Tomasz Zjawiony - Rusiec

"Nie można zatrzymać uciekającego czasu, ale można zrobić wiele, aby go nie stracić” i to dzięki Pani wspaniałym zdjęciom, my tą najważniejszą w naszym życiu chwilę zatrzymaliśmy. Dziś z wielkim zachwytem oglądamy je z naszymi przyjaciółmi, dzieląc się wrażeniami z naszego wesela. Z całego serca chcielibyśmy podziękować za śliczny reportaż, miłą obsługę i życzyć dalszych sukcesów w świecie fotografii.

Kinga i Robert Zamachowscy - Zduńska Wola

We wrześniu 2003 roku Pani Dorota Nita-Garbiec była obecna na naszym ślubie i weselu uwieczniając ten najszczęśliwszy dla nas dzień na zdjęciach. Fotografia  to ujęcie chwili, jesteśmy bardzo zadowoleni, że właśnie w taki profesjonalny i ładny sposób została ona zachowana.  Chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie  podziękować Pani Dorocie za to, że zdecydowała się zająć uwiecznieniem naszego szczęścia na fotografiach. Polecamy jej usługi, jest sprawdzonym, fachowym a przede wszystkim sympatycznym fotografem.

Dominika i Michał Woźniak - Pajęczno

Współpracę z Panią Dorotą wspominam bardzo miło. Zdjęcia były zrobione profesjonalnie, są po porostu piękne. Szczerze mówiąc jestem bardziej zadowolona ze zdjęć niż z kasety, którą kręcił znajomy, ale umywa się do zdjęć. Zdjęcia weselne są inne niż wszystkie. Naprawdę jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Gorąco polecam współpracę z Panią Dorotą.

Sylwia i Ryszard Wolszczak - Poręba

Kiedy wspominamy czas naszego ślubu jesteśmy jednomyślni – chcielibyśmy przeżyć to jeszcze raz !!!Dzięki zaangażowaniu i pełnej obecności oraz artystycznym wizjom pani Doroty niemożliwe staje się możliwe. Uwiecznione przez nią cudowne chwile „Miłość Wierność i Uczciwość…”, chleb i sól, wzruszenia rodziców, tort weselny, oczepiny, drużbowie i goście w czasie wesela  – to wszystko tak namacalne jakby było wczoraj… Na tych zdjęciach Pani Dorota uchwyciła wszystko co najważniejsze – uchwyciła nas takimi jakimi jesteśmy bez pozowania, bez ustawiania, po prostu była z nami a jakby jej nie było, wszystko widziała choć my jej nie widzieliśmy, wszystko uwieczniła bez zwracania uwagi na siebie… a to wielka sztuka.
Od tej pory wszystkie ważne w życiu osoby, ważne wydarzenia powierzamy Pani Dorocie, naszej Dorocie - bo to już jakby nasz rodzinny fotograf Nasze kochane dzieci uwiecznione przez nią są … po prostu takie jakie są, bez zbędnych póz i ustawień Dorota uchwyciła w nich to co najważniejsze – dzieciństwo. Dorotko… dziękujemy że jesteś z nami w najważniejszych chwilach naszego życia !!!

Beata i Wojtek Stawowscy - Gliwice

Razem z moim obecnym mężem, jako osoby bardzo wybredne, długo szukaliśmy fotografa na nasz ślub i wesele. Jako perfekcjoniści nie lubiący kiczu i tandety oczekiwaliśmy od tej osoby polotu, dobrego oka, dokładności i... tego czegoś co miało sprawić, że nasze zdjęcia będą jedyne w swoim rodzaju. Wybierając Panią Dorotę nie trafiliśmy w 10, nie trafiliśmy w 100, wygraliśmy los na loterii!!! Zdjęcia są cudowne, niepowtarzalne, my się nad nimi rozpływamy a rodzina pieje z zachwytu. Podsumowując... Pani Dorota w swoim obiektywie UCHWYCIŁA CHWILĘ!  Te cudowną, magiczną, niezapomnianą, jedną z najważniejszych w naszym życiu. Gorąco polecamy!!!

Ewa i Raffaele Luciano

Bardzo dziękujemy za przepiękne zdjęcia, które zachwyciły nie tylko nas ale wszystkich, którzy je oglądali i w Polsce i we Włoszech. Współpraca z panią była ciekawym doświadczeniem i samą przyjemnością. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalnego podejścia do zawodu a z drugiej strony serdecznością nie tylko w stosunku do nas, ale i do wszystkich gości. Z pewnością będziemy w kontakcie i z przyjemnością będziemy polecać panią znajomym.

Magdalena i Piotr Rykowscy

Pani Dorota łączy w sobie profesjonalizm, zmysł artystyczny, kreatywność, komunikatywność i bardzo serdeczną osobowość. Współpraca z Nią to przyjemność i pewność, że zdjęcia będą takie jakich się oczekiwało i wymarzyło. Nam najbardziej zależało na zapisie emocji, chwytaniu momentów, naturalności a nie na standardowym sztucznym pozowaniu. Poza tym zdjęcia miały opowiadać o nas a nie być ładnymi obrazkami zrobionymi dobrym aparatem. I takie są zdjęcia wykonane przez Panią Dorotę. Była obecna przez cały czas ale swoją osobą nie krępowała ani nas ani gości weselnych, wszyscy czuli się naturalnie i swobodnie. Pani Dorota przyjechała do nas do Gdyni aż z Gliwic- wszyscy znajomi i rodzina dziwili nam się, ale gdy zobaczyli zdjęcia nikt już nie miał wątpliwości o słuszności naszego wyboru. Również długi czas oczekiwania na zdjęcia (2 m-ce) zostaje wynagrodzony w chwili, gdy otworzy się album. Dla nas te zdjęcia stanowią bezcenną pamiątkę z najważniejszego dnia w naszym życiu.
 

Iga i Piotr

Jednym słowem : "NIESAMOWITE"
A w kilku słowach:
Zdjęcia są prześliczne! Jesteś wrażliwa i potrafisz doskonale wyczuć klimat i oczekiwania pary, zauważyć i uwiecznić co wydawałoby się nieuchwytne - miłość, radość, romantyzm chwili, czułość i oddanie. Oglądając zdjęcia przeżywa się emocje tamtego wielkiego dnia - wzruszenie, przejecie i pewność decyzji ze to TEN i ze to TA wybranka na całe życie.
Zdjęcia są naturalne, szczere, a zarazem oryginalne. Nie wahałaś się przejechać tylu kilometrów do Krakowa żebyśmy mogli miesiąc później na nowo wcielić się w role pary młodej i zdobyć niesamowite ujęcia na torach i przed krakowskimi Sukiennicami oraz przy Teatrze Słowackiego lub na tle bramy kościoła Mariackiego. Miłość w wielkim mieście przedstawiłaś nie gorzej niż wiejskie romantyczne pejzaże i ruiny klasztoru w okolicach Raciborza.
Z całym przekonaniem polecamy Cię wszystkim, którzy chcą mieć zdjęcia piękne, oryginalne, pełne pasji, w ich indywidualnym stylu.
  

Agnieszka i Andrzej Matyasik

Wybierając Dorotę byliśmy pewni, że rzeczy niemożliwe robi od ręki ale, że cuda zajmują Jej niewiele więcej... to nas zaskoczyła! :-) :-) :-) DZIĘKUJEMY! Życzymy cierpliwych klientów i kolejnych natchnień, a niezdecydowanym wolnych terminów :-)

Barbara I Rafał Kaczmarek

Kiedy planowaliśmy nasz ślub tak bardzo chcieliśmy ,aby każda chwila z tego dnia została w naszej pamięci jak najdłużej. Dzięki pracy jaką Dorotka włożyła w przygotowanie zdjęć (z reportażu i pleneru) jej zaangażowaniu i profesjonalizmowi
żadna chwila nam nie uciekła .
Zdjęcia są naturalne i zarazem oryginalne po prostu piękne . Praca z Dorotą to sama przyjemność czuliśmy się naturalnie, mogliśmy sami ustawiać się do zdjęć co sprawiło, że świetnie się przy tym bawiliśmy.
Jeszcze raz pragniemy podziękować za miłą współprace i za tak wspaniałą pamiątkę.
ps : pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów

Karolina i Marcin Loch

Witamy Pani Doroto!
Dobrych kilka dni zastanawialiśmy się co do Pani napisać odnośnie zdjęć ślubnych, które Pani dla nas zrobiła... i szczerze mówiąc nic innego nam nie przychodzi do głowy jak tylko to, że TE zdjęcia są dla nas najcudowniejszym prezentem ślubnym jaki mogliśmy dostać... a to dlatego, że dzięki tym zdjęciom zawsze kiedy będziemy otwierać nasz ślubny album będzie gościł na naszych twarzach prawdziwy uśmiech, zresztą nie tylko na naszych, ale na twarzach naszych najbliższych, przyjaciół i znajomych. Dostaliśmy od Pani dzięki tym zdjęciom "kawałek czasu"... dla nas najważniejszego czasu i tak pięknie zatrzymanego.
Bardzo Pani za to wszystko dziękujemy!

Katarzyna i Marcin Kłodzińscy

Stało się to 23 czerwca 2007 roku, zamieszanie od rana, urywające się
telefony, podekscytowanie i bałagan dookoła. Najbardziej stresująca miała być przysięga - czy się nie zająkniemy czy się uda ładnie powiedzieć... a potem – taniec! Bo podobno jaki taniec, takie całe życie! Nasza pani fotograf towarzyszyła nam od wejścia do kościoła do godziny 17. Mieliśmy sesje na zameczku w Pławniowicach, pogoda była w sam raz - ani za zimno ani za ciepło. Myślę ze dzięki temu, że zdjęcia były robione tak dyskretnie i tak niezauważenie wyszliśmy na nich naturalnie - a nie każdy potrafi zrobić takie ujęcia!
Myślę, że byliśmy wyluzowani, bo z fotografką udało nam się nawiązać przyjacielski stosunek, po prostu wszyscy dobrze się bawiliśmy na tej sesji. Nie jestem pewna co do fotografa - bo to przecież ciężka praca taka sesja, trzeba uważać na światło, trzeba tak współpracować z parą, żeby było chociaż parę fajnych ujęć - ale sprawiał wrażenie, że się bawi również z nami. Myślę, ze pozwoliła nam ta sesja trochę odreagować, zapomnieć, że po powrocie na salę znowu będziemy Parą numer jeden i wszyscy będą się na nas patrzeć - a to przecież stresujące!
Dziękujemy, że pomogła nam Pani milo spędzić ten Najpiękniejszy Dzień w Naszym Życiu (jak na razie)!
Dziękujemy za piękną pamiątkę jaką są wspaniałe zdjęcia do których wracamy przynajmniej dwa razy w miesiącu!
Dziękujemy i szczerze polecamy naszą Panią fotograf wszystkim znajomym, którzy chcą bezstresowo i z uśmiechem spędzić TEN Dzień!!
 

Roksana i Szymon Grochala

22 września 2007 roku odbył się nasz ślub.. Nie ukrywam, że czekaliśmy na to ważne wydarzenie parę dobrych lat, dlatego też zależało nam, aby tak cenne dla nas chwile uwiecznić profesjonalnie.
Oboje z mężem lubimy fotografie, więc oczekiwaliśmy naprawdę dobrych naturalnych zdjęć. Pani Dorota stworzyła album pełen prawdy. Wspaniale uchwyciła czas. Polecam ją ze szczerego serca. Wspaniały fotograf, a przy tym sympatyczna, otwarta na ludzi kobieta. Warto ją wybrać
 

Iwona i Wojtek Jancz

Pochodzimy z gór (przepięknych), dlatego bardzo ważne było dla nas,
aby znaleźć fotografa, który uchwyciłby piękno tych okolic w tak
ważnym dla nas momencie życia. Po długich poszukiwaniach dotarliśmy do Pani Doroty, zdjęcia umieszczone na jej stronie internetowej urzekły nas swoją oryginalnością i niepowtarzalnością. Zdecydowaliśmy się na spotkanie i już pierwszy kontakt z Panią Dorotą utwierdził nas, że dokonaliśmy dobrego wyboru. Pozostało z niecierpliwością wyczekiwać naszego Wielkiego Dnia - cieszyliśmy się i byliśmy pełni nadziei, że wszystko będzie tak jak sobie wymarzyliśmy. W dniu ślubu, Pani Dorota profesjonalnie podeszła do zadania, obawy związane z sesją zdjęciową zniknęły - głównie dzięki Jej podejściu - potraktowała nas jako bliskich znajomych, a całą sesję jako wspaniałą zabawę.
Warto było czekać na zdjęcia - efekt, który udało się uzyskać Pani Dorocie jest powalający. Zdjęcia uchwyciły to co dla nas najważniejsze: nasze szczęście oraz piękno górzystych okolic. Jesteśmy wprost zachwyceni i wracamy do zdjęć ciągle - są przepiękne! Z czystym sumieniem polecamy - bo warto! Ważne, szczęśliwe i istotne przeżycia warto utrwalać, aby w każdym momencie życia móc do nich wracać."
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za przepiękne zdjęcia i pozdrawiamy serdecznie!!!

Agnieszka & Piotr Czechowscy

Niektórzy mają zdjęcia ślubne
- my uchwycone chwile nasycone miłością do granic możliwości, zamknięte przy pomocy światła i cienia na papierze
Niektórzy mają albumy ślubne
- my magiczną księgę której strony przypominają nam że miłość nam się przydarzyła szczęśliwa i na zawsze
Niektórym zdjęcia ślubne robi fotograf
- nasze magiczne chwile uchwyciła DOROTA - doskonała mieszanka fotograficznego profesjonalizmu z pasją i fantazją, przyprószona dużą dawką taktu i delikatności, cichy towarzysz naszych ślubnych wspomnień, konsekwentnie zamykający magiczne chwile w szkatułce zwanej fotografią

Dziękujemy Dorotko!!!
a tobie drogi gościu tej strony polecamy z całego serca (a raczej dwóch zakochanych serc)

Basia i Adam Woźniak

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy współpracować z Panią Dorotą z okazji naszego ślubu. Z radością otwieramy teraz albumy i wspominamy wspaniałe dla nas chwile uchwycone okiem Pani Doroty. Zdjęcia są niebanalne, inne, ciekawe. Każde z nich ma w sobie nutę artyzmu, swój własny niepowtarzalny klimat. Pani Dorota potrafi wydobyć ten jeden właściwy moment, gest, spojrzenie, właściwy kolor i piękno chmury :) I to właśnie nas urzekło.

Dodaj do pamiętnika
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018